Detailně zpracované vizualizace exteriéru tvoříme včetně střechy s okapem, oken a dveří dle zadaných rozměrů. Pokud je to žádoucí, přidáme i terasu s vybavením a chodníček kolem domu. Na pozemku tvoříme vzrostlou zahrádku s květinami a jinými doplňky, jednodušší úpravy terénu, rekreační zázemí a kolem pozemku uděláme oplocení nebo živý plot. Vizualizace obsahují bohaté přírodní nebo městské pozadí. Domek Vám rádi uděláme dvou i vícepodlažní.

Tento typ vizualizace obsahuje oproti běžnému exteriéru velké množství detailů jako jsou lampičky, obrubníky kolem cestiček, poštovní schránky, obložení domu různými materiály, dekorace, vybavení zahrady a jiné. Navíc většinu obrázků tvoříme fotorealistickou metodou (viz níže).

V neposlední řadě umíme udělat video, na kterém bude model domu zachycený kolem dokola.

Můžeme vám ke každému pohledu ukázat i několik barevných variant, pro vaši lepší představu o finálním vzhledu nemovitosti.

Rozdíly mezi běžným a detailním zpracováním exteriéru

Výstupem od nás dostanete maximálně fotorealistické fyzikálně založené vizualizace exteriéru tvořené metodou sledování paprsků v rozlišení minimálně HD (1920 * 1080p) ze všech stran nemovitosti, typicky 6 – 8 obrázků. Tyto vizualizace odrážejí světlo i stíny dle skutečnosti a zohledňují fyzikální vlastnosti materiálů, ale jejich generování je časově náročné.
Na základě vašeho požadavku Vám zdarma vykreslíme rádi i specifické pohledy, případně vygenerujeme pomocí jednodušší (rychlejší) standardní metody obrázky ve vyšším rozlišení. Dále vám dodáme touto jednodušší metodou generované různé barevné kombinace dle vašich požadavků v HD (1920 * 1080p).


Video výstup získáte opět v rozlišení HD v délce trvání 10 – 30 sekund.

Co od Vás budeme potřebovat:

Pro vizualizaci exteriéru bude potřeba trochu sofistikovanější výkres. Musíme totiž vědět, jak vysoké mají být stěny, jak má vypadat střecha, zda jsou okna vysoká, úzká, nebo až k zemi jako terasové dveře atd. Pokud dostaneme jen stručné podklady, nemusíte dostat vizualizaci úplně přesnou podle skutečnosti – jestli to není problém pro Vás, pro nás určitě také ne. Použijeme trochu kreativního kouzlení a něco hezkého vytvoříme i z mála.

Stavební plány / projektová dokumentace je každopádně nejlepším možným řešením, dle kterého dostanete 100% přesnou vizualizaci. Jednoduchý náčrtek se specifikací délek stěn, výšek oken a tvaru střechy nás ale nijak nerozhodí. Při troše kreativity by nám postačilo, i když nám zašlete fotografii něčeho podobného s určením rozměrů – třeba alespoň délky stěn. Dokážeme si z obrázku pak mnohé doměřit. A případně se vás při tvoření budeme doptávat na další detaily.

Do objednávky nám můžete specifikovat, jaké barvy a materiály si v exteriéru představujete. Plány jsou většinou černobílé, a tak oceníme další informace. Především pak barvu stěn, typ střechy, typ a barvu oken a dveří atd.

Mějte prosím na paměti, že většina vybavení je upravitelná dle Vašich přání, ale nevytváříme nové objekty a modely, nýbrž využíváme stávající galerii. Z toho důvodu nemusí vše 100% odpovídat vašim představám, ale vynasnažíme se najít vždy ten nejvíce odpovídající model (například typ grilu na zahradní terase).