Vizualizace (jinak také zobrazení či náhled) domu nebo bytu je skvělou možností, jak zjistit budoucí podobu nemovitosti, která se bude teprve stavět, případně rekonstruovat. Díky kompletní 3D vizualizaci celé nemovitosti je možné se virtuálně projít Vaším budoucím domovem dříve, než vůbec začnete vybírat materiály a nábytek.

K čemu je to dobré?

Představte si situaci: máte své vysněné bydlení na dosah a řešíte projekt domu. Máte (ne)jasnou představu, kde co má být. Díky 3D vizualizaci Vám dokážeme ukázat, jak vše bude doopravdy vypadat, a to díky rozměrové i světelné přesnosti. Tou největší výhodou vizualizace je ale něco jiného – dokážeme vychytat „mouchy“ projektu ještě dříve, než se začne stavět. Příkladem může být úprava vnitřních příček – bude se Vám líbit obývací pokoj úplně oddělený od kuchyně, nebo by bylo lepší stěnu zrušit a udělat jednu velkou společnou místnost? Je lepší se podívat na vizualizaci a mít jasno dříve, něž položíte cihly. Porovnat můžete sami, včetně změny světla v místnosti.

Další situace je také velice běžná: kupujete byt v paneláku po starších lidech a je Vám jasné, že bude potřeba provést kompletní rekonstrukci. Můžete mít i hezkou představu, jak by měl renovovaný byt vypadat, ale budou k sobě ladit různé barvy a materiály? V obchodě je těžké vybírat na základě vzorníku, který je malý a i když natrefíte na oblíbenou barvu, na velké ploše může působit úplně jinak. I s tím vizualizace snadno pomůže a Vy můžete vidět, jak spolu budou vybrané barvy působit.

Neméně důležité je i samotné řešení uspořádání místností a nábytku / vybavení v nich. Díky reálné vizualizaci můžete předejít drobným vadám projektu. Uvidíte totiž, že například v předsíni není po otevření dveří do místnosti dostatek místa pro otevření skříně a obléknutí bundy, i když v „zavřeném“ stavu vše vypadá krásně. Můžete tedy včas dveře vynechat úplně, případně je zaměnit za posuvné. Při tvorbě vizualizace je také možné řešit různé rozmístění vybavení v jednom pokoji. Díky tomu si můžete předem ujasnit, jak bude pokoj řešený a zároveň můžete například doplnit elektrický rozvod pro další světlo či zásuvku pro televizor. Vizualizace dokáže simulovat i reálné sluneční paprsky, což umožňuje vyřešit rozmístění pokojů i vzhledem ke světelným podmínkám.

Proč chtít vizualizaci právě od 3D-HOME.CZ?

Vizualizace děláme rádi a chápeme, že je tvoříme právě pro to, abyste si svůj vysněný nový domov mohli lépe představit. Vše, co jsme popsali výše, máte samozřejmě v ceně objednávky. Vždy se Vám snažíme vyjít vstříc a přizpůsobit vizualizaci Vašim požadavkům, i kdybychom ji měli několikrát předělávat – od toho právě naše služby jsou. Pokud nám dáte prostor, můžeme vytvořit různé návrhy sami, nebo naopak upravovat jen to, co nám řeknete. Naším cílem je ukázat Vám přesně jak budete bydlet a pomoci s možným zlepšením, což mnohdy ušetří nemalé finanční prostředky.

Přečtěte si hodnocení spokojených zákazníků na Firmy.cz.

V čem je 3D-HOME.cz lepší než konkurence?

To budete muset posoudit sami. My si ale myslíme, že Vám za rozumnou cenu a v rychlém čase dodáme HODNĚ obrázků vašeho budoucího bydlení. Oproti konkurenci se totiž o něco méně zaměřujeme na finální zpracování obrázků, které je časově náročné a provádí se na každém obrázku zvlášť, ale pro běžného uživatele je téměř nepodstatné. Modely totiž zpracováváme co nejpřesněji a včetně nasvětlení tak, aby obrázky vypadaly dobře ihned a mohli jsme je pro Vás generovat ve větším množství. Díky tomu Vám můžeme dodat násobně více obrázků než konkurence a dokážeme Vám tak zprostředkovat téměř kompletní průchod Vaším budoucím bydlením. Panorama fotografie zachycující 360 ° kolem dokola jsou vždy také v ceně a vytváří skvělý dojem, pokud se chcete po virtuální místnosti plně rozhlédnout. Kompletní průchod v podobě videa Vám rádi uděláme také!

Máte o vizualizaci zájem? Zkuste objednávku nebo nám napište přes formulář.

Jsme rádi za Váš zájem a těšíme se na spolupráci,
tým 3D-HOME.CZ

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *