Exteriér

Vizualizace exteriéru tvoříme včetně střechy, oken a dveří dle zadaných rozměrů. Pokud je to vhodné, přidáme i terasu, nebo chodníček. Vizualizace obsahují základní přírodní pozadí, případně jej můžeme úplně vynechat. Kolem domu můžeme vytvořit skromnou zahrádku s květinami a stromky, včetně oplocení pozemku. Domek Vám rádi uděláme dvou i vícepodlažní. Pokud potřebujete vidět více variant barev fasády nebo různé typy oken, není to pro nás žádný problém.

Umíme také tvořit jednoduché vizualizace samotných zahrad a zahradních jezírek.

V neposlední řadě umíme udělat video, na kterém bude model domu zabraný kolem dokola. Získáte tak mnohem lepší představu o celkové situaci.

Můžeme vám ke každému pohledu ukázat i několik barevných variant, pro vaši lepší představu o finálním vzhledu nemovitosti.

Více obrázků najdete v ukázkové galerii.

Výstupem od nás dostanete fyzikálně založené vizualizace exteriéru v rozlišení minimálně HD (1920 * 1080p) ze všech stran nemovitosti, typicky 6 – 8 obrázků. Tyto vizualizace odrážejí světlo i stíny dle skutečnosti a zohledňují fyzikální vlastnosti materiálů. Na základě vašeho požadavku Vám zdarma vykreslíme rádi i specifické pohledy, případně vygenerujeme ve vyšším rozlišení. Dále vám dodáme 2 nejzajímavější pohledy v HD (1920 * 1080p) vykreslené realističtěji, vytvořené metodou sledování paprsků. Další pohledy jsou za příplatek nebo dle domluvy.
Video výstup získáte opět v rozlišení HD v délce trvání 10 – 30 sekund, vykresleno běžnou metodou.

Co od Vás budeme potřebovat:

Pro vizualizaci exteriéru bude potřeba trochu sofistikovanější výkres. Musíme totiž vědět, jak vysoké mají být stěny, jak má vypadat střecha, zda jsou okna vysoká, úzká, nebo až k zemi jako terasové dveře atd. Pokud dostaneme jen stručné podklady, nemusíte dostat vizualizaci úplně přesnou podle skutečnosti – jestli to není problém pro Vás, pro nás určitě také ne. Použijeme trochu kreativního kouzlení a něco hezkého vytvoříme i z mála.

Stavební plány / projektová dokumentace je každopádně nejlepším možným řešením, dle kterého dostanete 100% přesnou vizualizaci. Jednoduchý náčrtek se specifikací délek stěn, výšek oken a tvaru střechy nás ale nijak nerozhodí. Při troše kreativity by nám postačilo, i když nám zašlete fotografii něčeho podobného s určením rozměrů – třeba alespoň délky stěn. Dokážeme si z obrázku pak mnohé doměřit. A případně se vás při tvoření budeme doptávat na další detaily.

Do objednávky nám můžete specifikovat, jaké barvy a materiály si v exteriéru představujete. Plány jsou většinou černobílé, a tak oceníme další informace. Především pak barvu stěn, typ střechy, typ a barvu oken a dveří atd.