Vizualizace interiéru tvoříme vždy se základním nábytkem a spotřebiči, jako je kuchyňská linka s lednicí a varnou deskou, pohovka a TV v obývacím pokoji, nebo postele a skříně v dalších pokojích. Samozřejmostí jsou podlahy dle Vašich požadavků. Pokud jste ve fázi řešení projektu, můžeme vám poskytnout více variant s odlišným rozložením a umístěním místností. Dveře a okna umístíme přesně podle zadání, ale můžeme Vám navrhnout i jejich přesunutí pro lepší využití prostor.

Rádi pro Vás zpracujeme i vizualizaci samostatné místnosti, například kuchyně nebo obývacího pokoje. Navrhneme uspořádání prostoru, pomůžeme zvolit možnosti vybavení a vybereme barevné kombinace.

Umíme udělat i 360° interaktivní panorama pohled. Dodáme vám obrazový podklad a nahrajeme jej do online prohlížeče pro zobrazení kdykoliv a kdekoliv.

V neposlední řadě Vám dokážeme zpracovat i video – cestu základními místnostmi nebo pohled kolem dokola podle požadavků.

Ke každému pohledu Vám můžeme ukázat i několik barevných variant pro lepší představu o výsledném vzhledu interiéru vaší nemovitosti.

Výstupem od nás dostanete fyzikálně založené vizualizace interiéru v rozlišení HD (1920 * 1080p) ze všech místností, typicky po 1 – 3 obrázcích dle velikosti. Tyto vizualizace odrážejí světlo i stíny dle skutečnosti a zohledňují fyzikální vlastnosti materiálů. Na základě vašeho požadavku Vám zdarma vykreslíme rádi i specifické pohledy, případně vygenerujeme ve vyšším rozlišení. Dále vám dodáme 2 nejzajímavější pohledy v HD (1920 * 1080p) vykreslené realističtěji, vytvořené metodou sledování paprsků. Další pohledy jsou za příplatek nebo dle domluvy. Tato metoda je vhodná např. pro detailní vykreslení kuchyně nebo obývacího pokoje.
Interaktivní 360° pohled zasíláme formou odkazu na online prohlížeč společně s fotopodkladem v rozlišení min. 6000 x 3000 px.

Video výstup získáte opět v rozlišení HD v délce trvání 10 – 30 sekund, vykresleno běžnou metodou.

Co od Vás budeme potřebovat:

Pro vypracování interiéru dle skutečnosti budou nejlepším podkladem stavební plány / projektová dokumentace. Vystačíme si ale i s málem, stačí nám jednoduchý půdorys s doplněním detailů o oknech a stěnách, abychom věděli správné výšky a délky. Můžete si půdorys nakreslit třeba i ručně na čtverečkovaný papír. Když budou podklady příliš stručné, určitě se Vás doptáme. Nekompletní podklady nejsou problém, můžeme být kreativní a leccos dotvořit, nebo vám naopak můžeme navrhnout úpravu k lepšímu, ještě než se dáte do stavby.

Budeme určitě rádi za doplňující informace jak interiér vybavit – v jakých barvách (veselé a hravé, nebo raději temné), jaké mají být podlahy, dveře, jestli mají být pokoje dětské, nebo pracovní… Vše, co byste v interiéru rádi viděli, nám napište k objednávce. Mějte ale prosím na paměti, že vizualizace tvoříme za pomoci předpřipravených modelů objektů a ve většině případů nevytváříme nové designové studie. Kvůli tomu nemusí být k dispozici přesně ten typ nábytku, jaký máte ve svých představách, ale pokusíme se najít vždy ten nejvhodnější.